Remonty tabletkarek

Nasze usługi obejmują diagnostykę oraz dokładną ocenę wszystkich elementów tabletkarki, włączając w to strefy, które najczęściej ulegają zużyciu, takie jak: powierzchnie krzywek, gniazda rotorów i wymiary wałów, płyty zasypywaczy czy układy napędowe. Przez naprawę lub wymianę zniszczonych części możemy przywrócić ustawienia i specyfikacje fabryczne uruchamiając ponownie tabletkarkę w możliwie najkrótszym czasie. Materiały najwyższej jakości oraz doświadczony zespół pracowników firmy Adamus S.A. są gwarancją, że nasze części są identyczne z oryginalnymi, a często przewyższają specyfikacje jakościowe oryginalnych producentów.

Remonty rotorów

Rotory naprawione lub w całości wykonane w naszej firmie zapewniają pracę tabletkarek, zgodną z założeniami technicznymi jej producenta. Znamy warunki techniczne, od których zależy dobra współpraca rotora ze stemplami i matrycami. Zrozumienie procesu prasowania tabletek, niezbędne do wytwarzania dobrych jakościowo stempli i matryc oraz park maszynowy, pozwalają nam oferować usługi związane z przywracaniem właściwej pracy rotorów. Oferujemy więc: 
- pomoc w diagnostyce pracy rotora,
- wytypowanie elementów rotora wymagających naprawy lub wymiany,
- regenerację całości lub wybranej części rotora,
- wykonanie nowego rotora

Projektowanie tabletek

Bogate doświadczenie firmy pozwala na projektowanie tabletek o różnych kształtach, z różnorodnymi grawerami lub logo, z uwzględnieniem maksymalnej trwałości wykonanych do ich produkcji narzędzi czy też końcowej postaci tabletek (powlekanie). Pierwszym etapem procesu projektowania jest wykonanie rysunku tabletki. Firma Adamus S.A. może wykonać taki rysunek bazując na wskazówkach klienta lub przesłanych wzorach tabletek lub narzędzi. Dodatkowo możliwe jest wykonanie obliczeń masy tabletek o zadanym kształcie lub zmiana z zachowaniem objętości. Na życzenie wykonujemy również trójwymiarowe wizualizacje projektowanych tabletek.

Projektowanie blistrów

W ramach usług zapewniamy zaprojektowanie i dostarczenie 2- lub 3-wymiarowych rysunków blistrów pozwalających, dzięki odpowiedniej wizualizacji, na ocenę estetyki i funkcjonalności opakowania jeszcze przed wykonaniem oprzyrządowania. Gwarantujemy szybką realizację zamówienia, skracając do minimum czas potrzebny do wyemitowania nowego produktu na rynek, sprawną i skuteczną wymianę informacji oraz natychmiastową reakcję, gdy potrzebne jest wsparcie.

Testowanie zasypów

Zasypy do tabletek na liniach blistrowych są urządzeniami najbardziej skomplikowanymi funkcjonalnie. Stabilność ich pracy uzależniona jest nie tylko od właściwie wykonanego projektu i precyzyjnie wykonanej obróbki mechanicznej, ale także od odpowiedniego montażu oraz od stabilności wymiarów i kształtów podawanych tabletek. W związku z tym każdy rodzaj zasypu, przed wysłaniem do klienta, przechodzi test funkcjonalny w naszej firmie na odpowiednio skonstruowanej maszynie. Dzięki tym testom wykrywane są ewentualne usterki oraz określana jest optymalna prędkość pracy zasypów.

Generator rysunków tabletek

Dowiedz się więcej o naszych usługach

Informacje na stronie nie zaspokoiły Twojej ciekawości? Zapraszamy do kontaktu, jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat naszych usług, produktów lub umówić na spotkanie.

Skontaktuj się z nami
Zadzwoń Napisz e-mail