Stemple i matryce

Stemple i matryce

Od blisko 40 lat dostarczamy do fabryk farmaceutycznych na całym świecie niezwykle precyzyjne, wykonane z hartowanej stali, stemple i matryce formujące tabletki.

Adamus Academy - szkolenia

Adamus Academy - szkolenia

Kształcimy naszych klientów nie tylko z właściwego utrzymania narzędzi stemplowych, ale również z identyfikacji problemów eksploatacyjnych, które są najczęstszymi przyczynami wadliwej produkcji tabletek.

Serwisy i remonty tabletkarek

Serwisy i remonty tabletkarek

Nasze usługi obejmują kompleksową diagnostykę oraz dokładną ocenę wszystkich elementów tabletkarki.

Części zamienne do tabletkarek

Części zamienne do tabletkarek

Dostarczane przez nas części zamienne do tabletkarek produkowane są z najwyższej jakości materiałów zapewniających optymalną wytrzymałość i trwałość, często przewyższającą specyfikacje.

Konserwacja narzędzi stemplowych

Konserwacja narzędzi stemplowych

Konserwacja narzędzi stemplowych to proces, dzięki któremy zachowane są parametry techniczne oraz wydłuża się ich czas pracy.

Katalog produktów

Katalog produktów

Zapoznaj się z naszą szeroką gamą produktów:

  • automatyczne maszyny polerskie,
  • automatyczna maszyna pomiarowa do stempli i matryc, 
  • ręczny zestaw pomiarowy,
  • myjki ultradźwiękowe
  • części zamienne do tabletkarek,
  • systemy do przechowywania
    i inne.
Pracuj z nami

Pracuj z nami

Do naszego zespołu Adamus Team poszukujemy osób, które chętnie pracują w zespole, lubią pracę z klientem, są uczciwe, zaangażowane w pracę i z łatwością rozwiązują problemy. Dołącz do nas i razem z nami tworzyć rozpoznawalną na całym świecie markę!

Praktyki w Adamus S.A.

Praktyki w Adamus S.A.

Ucz się od najlepszych! Weź udział w Programie Praktyk dla uczniów i studentów organizowanym przez Adamus S.A. Praktyki skierowane są dla wszystkich uczących się na profilu technicznym, preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, automatyka i robotyka, mechatronika, etc.

Katalogi i plakaty

Katalogi i plakaty

MORE THAN KNOWLEDGE - Pobierz najnowsze katalogi, formularze, materiały i plakaty. Katalog firmowy Adamus, katalogi częsci zamiennych do tabletkarek, katalog myjek ultradźwiękowych.

Więcej niż newsletter