Produkty

Części formatowe do linii blistrowych i kartoniarek

Części do linii blistrowych i kartoniarek

Wychodząc na przeciw potrzebie szybkiej realizacji nowych projektów wdrażanych przez klientów, firma Adamus S.A. oferuje wysokiej jakości części formatowe do maszyn blistrujących wszystkich typów. Posiadamy bogate doświadczenie związane z maszynami UHLMANN, BOSCH, MARCHESINI, IMA, CAM, KLOCKNER, a rozbudowane biuro konstrukcyjne pozwala na szybkie przygotowanie dokumentacji projektowej zapewniającej prawidłową pracę produkowanych linii blistrowych.

W ramach naszych usług zapewniamy:
- zaprojektowanie i dostarczenie 2- lub 3-wymiarowych rysunków blistrów, pozwalających dzięki odpowiedniej wizualizacji na ocenę estetyki i funkcjonalności opakowania jeszcze przed wykonaniem oprzyrządowania
- szybką realizację zamówienia, skracającą do minimum czas potrzebny do wyemitowania nowego produktu na rynek
- bardzo sprawną i skuteczną wymianę informacji
- prawidłową pracę linii blistrowych
- natychmiastową reakcję, gdy potrzebne jest wsparcie

Do najczęściej wykonywanych elementów należą:
- płyty formujące
- zasypy płytowe tabletek, łącznie z wkładami do wibratorów
- szyny prowadzące folię
- płyty zgrzewające
- bębny zgrzewające i prowadzące folię
- perforatory
- stacje kodujące
- wykrojniki

Nasze doświadczenie obejmuje także projektowanie i produkcję elementów do kartoniarek. Umożliwia to realizację projektów, polegających na przezbrajaniu całego ciągu pakowania. W połączeniu z oferowanymi narzędziami do tabletkowania (stemple i matryce) oraz częściami zamiennymi do tabletkarek, zakres produktowy pozwala na zaoferowanie klientom pełnego pakietu począwszy od zaprojektowania kształtu tabletki, poprzez pakowanie jej w blistry na pakowaniu blistrów do kartoników kończąc.

Produkty w grupie

Zadzwoń Napisz e-mail