Projektujemy i produkujemy

od 1981

Najwyższą jakość obsługi zapewnia

180 pracowników

nasze produkty sprzedajemy

55 krajach

Historia

Firma Adamus S.A. powstała w 1981 roku, początkowo specjalizując się w produkcji form wtryskowych stosowanych w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Dwa lata później rozpoczęto projektowanie i produkcję stempli i matryc do tabletkarek, stopniowo poszerzając ofertę dla przemysłu farmaceutycznego o inne części zamienne do tabletkarek i kapsułkarek oraz części formatowe do linii blistrujących.

Misją firmy jest dostarczanie klientom produktów i usług najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie, z zachowaniem krótkich terminów realizacji zamówień.

Technologia

Własne Biuro Konstrukcyjne projektujące w systemie CAD/CAM, nowoczesny park maszynowy z własną hartownią, 100% kontrola końcowa wyrobów oraz System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 pozwalają nam oferować produkty i usługi o najwyższej jakości i w konkurencyjnej cenie.

Do produkcji stosowane są atestowane materiały renomowanych producentów. Obróbka cieplna narzędzi stalowych wykonywana jest we własnej hartowni, a w razie konieczności pokrycia narzędzi specjalnymi powłokami, takimi jak chrom, azotek chromu, azotek tytanu, powłoki typu DLC, twarde anodowanie stopów aluminium, firma posiada sieć sprawdzonych kooperantów.

Certyfikaty

W w wyniku audytu przeprowadzonego przez ekspertów z firmy DNV GL, otrzymaliśmy Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001:2015. W ramach tego systemu wyróżniono siedem procesów wewnętrznych:

  • 1. Nadzór nad systemem
  • 2. Zarządzanie zasobami
  • 3. Określanie wymagań klientów
  • 4. Projektowanie
  • 5. Zakupy / zaopatrzenie
  • 6. Produkcja i serwis
  • 7. Pomiary, analiza i doskonalenie

Procedury te stanowią jeden z filarów funkcjonowania firmy, która dostarcza klientom produkty i usługi najwyższej jakości.

Adamus SA - prezentacja firmy


Direct link

Pobierz pliki

Poznaj nasze innowacyjne produkty

Projektujemy i produkujemy wysokiej jakości narzędzia i części precyzyjnych do tabletkarek, kapsułkarek oraz linii blistrujących.

Zadzwoń Napisz e-mail