Zabezpieczenie narzędzi

Zabezpieczenie narzędzi i części w trakcie transportu jest niezwykle ważne. Dokładamy wszelkich starań, aby do klientów dotarł produkt w idealnym stanie. Dlatego swoje działania opieramy na standardach, efektywnych procedurach i  najwyższej jakości opakowaniach.

Właściwe przechowywanie posiadanych części może znacząco zmniejszyć ryzyko na przedwczesne zużycie narzędzi stemplowych i przysłużyć się efektywności działania samych tabletkarek. Niewłaściwa konserwacja może być czynnikiem, który doprowadzi do uszkodzenia stempli i matryc, jak i tabletkarki. Utrzymanie w odpowiednim stanie zabezpieczonych części może temu zapobiec.

Firma Adamus oferuje możliwość nabycia najwyższej jakości pojemników, skrzynek i etui, dostosowanych do potrzeb klientów. Wśród nich wyróżniamy pojemnik Go-Box, skrzynki T-Box, i etui E-Box.

Wykaz opakowań firmy Adamus:

  • Pojemnik Go-Box
  • Opakowanie transportowe T-Box L
  • Opakowanie transportowe T-Box F
  • Opakowanie transportowe T-Box S
  • Opakowanie transportowe T-Box XS
  • Etui E-Box

Rekomendowanym przez firmę Adamus More Than Tooling opakowaniem do transportu narzędzi stemplowych jest pojemnik Go-Box.

Image

Go-Box to idealne rozwiązanie do bezpiecznego i profesjonalnego transportu stempli i matryc.

Specjalnie zaprojektowane opakowanie  firmy ADAMUS doskonale zabezpiecza stemple przed uszkodzeniem. Konstrukcja i wykonanie pojemnika zapewnia bezpieczną i trwałą ochronę transportowanych stempli i matryc. 

Pojemnik Go-Box może być także wykorzystywany do czasowego magazynowania narzędzi stemplowych. 

Image