Staż w Adamus S.A. -
NAJLEPSZY START DO KARIERY ZAWODOWEJ

Poznaj naszą firmę – 40-letnie doświadczenie w projektowaniu oraz produkcji narzędzi i części zamiennych do tabletkarek, kapsułkarek, maszyn blistrujących i innych maszyn pracujących w farmacji oraz różnych sektorach przemysłu. Nieustannie rozwijamy się! Nasi pracownicy biorą udział w wielu kursach i szkoleniach oraz targach branżowych na całym świecie!

Sieć sprzedaży w ponad 55 krajów na niemal wszystkich kontynentach. Własne Biura Konstrukcyjne projektujące w systemie CAD/CAM, nowoczesny park maszynowy z własną hartownią, 100 % kontrola końcowa wyrobów oraz System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015.

 

Bądź częścią firmy, która tworzy unikatowy rynek produkcji części, maszyn i akcesoriów dla przemysłu farmaceutycznego – Adamus S.A. jest obecnie liderem wśród największych i najbardziej uznanych dostawców tego typu produktów na świecie. Dołączając do nas masz możliwość zdobycia doświadczenia i kontakt z najlepszymi w tej branży na całym globie. Codzienne wyzwania, praca z ciekawymi ludźmi, stanie się także Twoim udziałem. Jedno jest pewne – z nami nie będziesz się nudził!

Możesz decydować o swojej ścieżce kariery – szeroki zakres możliwości zawodowych, sam znajdziesz dziedzinę która pozwoli wykorzystać Ci swój potencjał. Pracownicy naszej firmy podzielą się swoją wiedzą i jeśli tylko praca w Adamus S.A. stanie się dla Ciebie wyzwaniem, pasją i przyszłością z przyjemnością przyjmiemy Cię do naszego zespołu!

Pracuj z najlepszymi, buduj swoją przyszłość!
Skontaktuj się z nami : praktyki@adamus.com.pl

Poznaj nasze innowacyjne produkty

Projektujemy i produkujemy wysokiej jakości narzędzia i części precyzyjnych do tabletkarek, kapsułkarek oraz linii blistrujących.

Zadzwoń Napisz e-mail