Usługi

Adamus S.A. - More than service! Lepiej zapobiegać niż leczyć! To dotyczy także maszyn.

Zużycie i starzenie elementów tabletkarek jest naturalną koleją rzeczy. Każda pojedyncza część maszyny posiada określony okres wytrzymałości i jest podatna na uszkodzenia. Awaria, nawet najdrobniejszej części, może mieć niemałe znaczenie dla funkcjonowania innych układów, składających się na konstrukcję całej maszyny. Dlatego, dla optymalizacji procesów i prawidłowego utrzymania ruchu zalecamy regularne inspekcje i przeprowadzanie konserwacji tabletkarek. 

Planowanie inspekcji tabletkarki

Planowane inspekcje maszyn pozwalają ustalić stan techniczny tabletkarki, zlokalizować te części, wobec których istnieje ryzyko pojawienia się awarii i w porę wymienić je na sprawne. Serwisowanie tabletkarek jest znacznie tańsze niż dokonywanie koniecznych napraw (często w sytuacjach awaryjnych okazuje się, że jeden uszkodzony element miał negatywny wpływ na stan pozostałych, które również nadają się do wymiany), a po drugie nie naraża przedsiębiorstwa na dodatkowe koszty związane z przestojem na produkcji. 

 

Systematyczne przeglądy tabletkarek

Systematyczne przeglądy tabletkarek nie tylko zapobiegają nieoczkiwanym awariom czy całkowitemu zepsuciu danej maszyny, ale również wydłużają jej żywotność. Zlecając regularny serwis i konserwację tabletkarki zyskujesz:  

 

·      mniejszą awaryjność

·      niższe koszty napraw

·      dłuższą żywotność tabletkarki 

·      mniejsze ryzyko przestojów na produkcji  

·      pewność realizacji planów produkcyjnych 

·      bezpieczeństwo pracowników 

Najwyższej klasy usługi z zakresu inspekcji i konserwacji tabletkarek.

Adamus dzięki Blisko 40-letniemu doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze oferuje Klientom najwyższej klasy usługi z zakresu inspekcji i konserwacji tabletkarek. Usługa realizowana jest przez mobilny zespół na zamówienie klienta. Podczas inspekcji na podstawie protokołów i testów przeprowadzane są:

·       weryfikacja stanu ogólnego tabletkarki, 

·       szczegółowa analiza poszczególnych podzespołów,

·       oraz konserwacja urządzenia. 

 

Adamus S.A. wykonuje profesjonalne przeglądy i konserwacje tabletkarek na zlecenie klienta.  Możesz zamówić customer-service@adamus.com.pl​

Zadzwoń Napisz e-mail