Z przyjemnością informujemy, że w dniach 1-4 października br., wzięliśmy udział w największych targach branży opakowań w Polsce – TAROPAK 2018. Na ponad 20 tysiącach metrów przestrzeni wystawienniczej, w 6 pawilonach, przeszło 500 wystawców, miało okazję odbyć niezliczone ilości spotkań ze swoimi klientami. 

ADAMUS S.A. na swoim stoisku nr 20, w hali wystawienniczej nr 6, zaprezentował trzy maszyny: maszynę polerską, szafę do przechowywania stempli, oraz maszynę pomiarową, prezentując jednocześnie szeroki wybór stempli i matryc do tabletkarek wszystkich typów.

Dziękujemy naszym klientom, partnerom i przyjaciołom za tak liczne odwiedziny na naszym stoisku. Mamy nadzieję, że była to okazja do zacieśnienia biznesowych kontaktów, nakreślenia kierunków dla naszego partnerstwa na przyszłość, wymiany i weryfikacji wiedzy technicznej, oraz miarodajnej oceny oferty rynkowej. 

ADAMUS S.A. – MORE THAN TOOLING

Poznaj nasze innowacyjne produkty

Projektujemy i produkujemy wysokiej jakości narzędzia i części precyzyjnych do tabletkarek, kapsułkarek oraz linii blistrujących.

Zadzwoń Napisz e-mail