Poszukujemy do naszego zespołu osoby komunikatywnej, pewnej siebie i dobrze zorganizowanej na stanowisko:

Elektrodrążacz

Zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn do obróbki elektroerozyjnej,
  • Ustawianie i mocowanie obrabianych detali na maszynie,
  • Sprawdzanie wymiarów wykonanych detali za pomocą narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, wysokościomierz),
  • Prowadzenie konserwacji używanych maszyn i narzędzi,

Nasze wymagania:

  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość zasad tolerancji wymiarowych i geometrycznych.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się,
  • Sumienność i zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych obowiązków.

To oferujemy

Bardzo dobre warunki płacowe premiujące jakość i efektywność.

Atrakcyjne stawki dla wykwalifikowanych.

Stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 40-letnią tradycją.

Dobre warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Pracę w systemie trzyzmianowym w godzinach 6:00-14:00 , 14:00-22:00 i 22:00-6:00.

Niekorporacyjną kulturę organizacji.

Dla osób spoza Szczecina: dopłata do mieszkania przez okres 12 miesięcy.

Dni pracy: dni robocze (poniedziałek - piątek)

%MCEPASTEBIN%

Benefity:

Stabilność zatrudnienia

Programy pracownicze z nagrodami

Dodatek relokacyjny przez rok

Firmowa drużyna sportowa

Owoce 1 dzień w tygodniu

Parking dla pracowników

Catering w atrakcyjnej cenie

Korzystne ubezpieczenie na życie

Słodki czwartek 1 dzień w miesiącu

Dofinansowanie szkoleń i kursów

Kawa, herbata i czekolada

Jakich pracowników szukamy?

Do naszego zespołu szukamy pracowników, którzy chętnie pracują w zespole, są uczciwi, zaangażowani w pracę i są nastawieni na rozwiązywanie problemów. Wymagania te stawiamy wszystkim osobom zatrudnionym w naszej firmie, bez względu na stanowisko, jakie zajmują.

Czekamy na Twoje CV!

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i razem z nami tworzyć rozpoznawalną na całym świecie markę, to koniecznie wyślij nam swoje CV!