Global Champions League 2021 z Natalią Czernik!

Już od marca rozpoczyna się jedne z ciekawszych wydarzeń sportowych... 16 startów, 13 krajów i 4 kontynenty. A wśród czołówki najlepszych jeźdźców świata, reprezentująca zespół Hamburg Gigants - Natalia Czernik!


Tegoroczny sezon zapowiada się naprawdę interesująco dla Natalii Czernik. Oprócz powołania do Kadry Narodowej, ta utalentowana amazonka będzie brać udział w jednym z najciekawszych zawodów świata jeździeckiego – Global Champions League.

Są to prestiżowe zawody międzynarodowe rozgrywane na czterech kontynentach. Zespoły rywalizują o zwycięstwo w finałach GCL i GCL Super Cup podczas play-offów GC Praga. W całym sezonie 2021 pula nagród wynosi blisko 26 mln euro!

Jedną z ekip, która rywalizuje w stratach GCL jest Hamburg Giants. Wśród 7 zawodników tego teamu jest właśnie, sponsorowana przez Adamus S.A., Natalia Czernik z Klubu Sportowego Verso La Natura.

Image

Każdy z zespołów wystawia zawodnika U25 w ramach wsparcia w rozwój utalentowanej młodzieży na zawodach na najwyższym poziomie. W tegorocznym GCL 76% startujących znajduje się w TOP 250 na świecie, w tym 23 z 30 najlepszych zawodników.

GCL to pełne emocji zawody sportowe na najwyższym poziomie organizacyjnym, jak i sportowym. W 2021 roku jeźdźcy będą rywalizować m.in. w Katarze, Chinach, Niemczech, Hiszpanii, Francji, Szwecji, Monako, Wielkiej Brytanii, Niderlandach, Meksyku i Włoszech. Finały odbędą się w Nowym Jorku, a playoffy w Pradze.

Życzmy powodzenia ekipie Hamburg Giants i Natalii Czernik!